Hakkımızda

Firmamız üç kuşak önce 50 metrakarelik küçük bir marangoz atölyesinin sınırlı imkânlarıyla başlayan iş hayatında kazandığı deneyimleri, kurumsallaşma hamlesiyle ileriye taşıyarak orman ürünleri sektöründe bulunan tüm paydaşların saygısına mazhar olmuştur.

2000’li yıllarda ülkemizde inşaat sektörünün hızlı bir yükseliş ivmesi yakalaması ile 2007 yılından itibaren ahşap iç oda kapılarına yönelik yarı mamul ve mamul üretimine profesyonel olarak başlanmıştır. Geldiğimiz noktada 7000 m² kapalı olmak üzere toplam 10.000 m² lik bir alanda modern makine parkurunu tamamlayarak yıllık 60.000 adet kapı üretimi yapar hale gelinmiştir.

Bununla birlikte Türkiye’nin önde gelen firmalarına ait laminat parke, Kraft petek ve compak laminat bayilikleri alınmış, akabinde compak laminat ürünleri ile laminat parke satış ve montajına başlanmıştır.

2018 yılı itibariyle Afrika ve Orta Doğu ülkelerine ihracat seferberliği başlatılmış olup, bu kapsamda hayli mesafe alınmıştır. Firmamız, ilkeli rekabet ve sürdürülebilir büyüme ile ülkemiz ekonomisine ve toplumumuza katkıda bulunmayı kendisine misyon olarak kabul edinmiştir.
Bu kapsam dahilinde ikinci firmamız UNILAM‘ı kurarak, yarı mamul ürünler sektöründe yüksek kaliteli melamin kapı yüzeyi ve kapı fitili üretimine de başlamış olup, en üst seviyede müşteri memnuniyetini, ödün vermediğimiz kalite anlayışımız ile ülkemizin tanınmış markaları arasında yerini alma hedefine doğru emin adımlarla ilerlemekte ve yeni firmamız UNILAM ile Ala Kapı Mobilya güvencesi altında hizmetimize devam etmekteyiz.

0
    0
    Sepetim
    Sepetiniz BoşMağazaya Dön