İstanbul Melamin Kapı İmalatı

İstanbul Melamin Kapı İmalatı

İstanbul Melamin Kapı İmalatı

İstanbul Melamin Kapı İmalatı

İstanbul Melamin Kapı İmalatı sürecinde firmamız melamin kapı çeşitleri, modelleri ve renk seçenekleriyle sizlere en son dekoratif model ve tarzları sunuyoruz. Melamin kapılar oldukça popüler olan bir kapı çeşididir. Özellikle iç mimarların ve müteahhitlerin ev, plaza, ofis projelerinde en çok kullandığı kapı çeşidi olarak yer alan melamin kapılar siparişinde çok fazla talep gelmektedir. Firmamız gelen sipariş taleplerini tam uzman kadrosu ile birlikte seri bir şekilde gerçekleştirmekte ve siparişleri verilen süre içerisinde teslimatını sağlamaktadır.

Melamin Karizma Loras2 Oda Kapısı
Melamin Karizma Loras2 Oda Kapısı

İstanbul Melamin Kapı İmalatı Melamin kapılar pek çok özelliği ve detaylarıyla tercih edilmektedir. Melamin kapı üretiminde içerisinde yer alan köknar veya ladin ağacından üretilen ahşap çerçeveye sahip olarak üretilmekte ve boş kalan kısımları Kraft petek dolgu malzemesi ile doldurulan ve yüzeyine melamin kaplama bulunan mdf panel üst kısmına preslenerek hazırlanmaktadır.

Melamin kapıların üretim seçeneklerinde pek çok farklı renk ve desen seçenekleri ile müşterilerin tercihine sunulmaktadır. Firmamız melamin kapı üretiminde en iyi birinci sınıf kalite malzemeleri kullanmakta ve kapı üretim süresinde uzun yıllardan beri aynı uzman ekip ile yoluna devam etmektedir. Melamin kapıların en büyük özelliği ise yüzeyinin ağaç desenlerine sahip modelleri içermesidir.

Melamin Karizma Loras6 Oda Kapısı
Melamin Karizma Loras6 Oda Kapısı

İstanbul Melamin Kapı İmalatı Melamin kapılar aynı zamanda darbelere karşı dayanıklı bir yapısı bulunmaktadır. Melamin kapılar çizilmelere karşı dayanıklı olması ile en çok tercih edilen kapı listesinde popülerliğini korumaktadır. İstanbul Melamin Kapı İmalatı olarak melamin kapı kaplama oldukları için boya süreci olmamaktadır. Bu sebeple de boyasız olması çoğu kişinin tercih nedenleri arasında yer almaktadır.

Melamin kapıların yüzeylerinde boya bulunmaması ile birlikte temizliğinin çok kolay olması ile beraber hafif kimyasal temizleyiciler kullanılarak çok rahat temizlenebilmektedir. Özellikle evlerinde doğal bir görünüm katmak isteyen melamin kapı modellerini tercih etmektedirler.

Melamin Karizma Beyaz7 Oda Kapısı
Melamin Karizma Beyaz7 Oda Kapısı

İstanbul Melamin Kapı Fiyatları

İstanbul Melamin Kapı Fiyatları olarak farklı kapı fiyatlar ve model seçenekleri olmak üzere kapı boyutlarına göre değişkenlik göstermektedir. Farklı melamin kapılarda fuga desenleri ile birlikte çok fazla seçeneği içerisinde barındırmaktadır. Kapı üretiminde mutlaka birinci sınıf malzeme kullanılmakta ve tercih edilmektedir.

İstanbul Melamin Kapı İmalatı Dilerseniz melamin kapılarda camlı veya camsız olmak üzere farklı seçeneklerle siparişinizi oluşturabilirsiniz. Genellikle camlı kapı modellerinde salon ve mutfaklarda camlı kapılar tercih edilmektedir. Diğer odalarda ise camsız kapılar çokça tercih edilmektedir.

Melamin kapılar istenilen tüm odalara istenilen boyut ve ebatlarda üretilmekte olup montajı çok kolay ve rahat bir şekilde yapılmaktadır. İstanbul Melamin Kapı Fiyatları olarak istediğiniz kapı model ve boyutunu satış temsilcimize belirterek fiyat alabilir ve siparişlerinizi hızlı bir şekilde oluşturabilirsiniz.

Melamin Karizma Beyaz2 Oda Kapısı
Melamin Karizma Beyaz2 Oda Kapısı

İstanbul Melamin Kapı Modelleri

İstanbul Melamin Kapı Modelleri olarak çok fazla kapı model ve seçeneğini üretimlerimizde oluşturmaktayız. Modern yeni yapılan evlerde ve ofislerde melamin kapılar tercih edilmektedir. Melamin kapılar kaliteyi yüzeyi, birinci sınıf işçilik ve çok fazla renk ve desen seçeneğinin olması ile tercih edilmektedir.

Melamin kapı alırken, renk ve model seçerken mutlaka evin veya ofisin zemin rengine veya duvar rengine uyumlu renk seçilmesi son derecede önemlidir. Bir mekâna veya alana girdiğiniz zaman ilk dikkat çeken şey kapılar olmaktadır. Bu sebeple özellikle mimarların iç dekorasyonlarda kapılar en birincil öncelik olmaktadır. Firmamız kapı üretiminde birçok ofis ve evlerin projelerinde firmamız kapıları ile imza atmaktadır.

Kaliteli işçilik, birinci sınıf malzeme ile melamin kapılarda farklılığı ve kaliteyi sizlere sunmaktayız. Melamin kapı üretiminde gelen siparişler dikkate alınarak belirlenen teslim süresi içerisinde üretimleri zamanında yapmakta ve teslim etmekteyiz. Üretimini yapmış olduğumuz melamin kapılarında pek çok farklı model ve seçeneği sizlere sunmaktayız.

Firmamız kuruluş yıllarından itibaren özel projelerde yer almakta ve çalışmalarında büyük bir titizlik ve özenle gerçekleştirmektedir. Sizler için en iyi kapı model ve seçeneklerini sunmaktayız. Melamin kapılar şıklığı ve göz alıcı tasarım ve yapısı ile mimarların ve dekorasyoncuların en çok tercih ettiği kapı modelleri arasında yer almaktadır.

Melamin kapılar farklı öbek, desen ve renk seçenekleri mekânda istenilen algıyı vererek çok fazla seçenek sunmaktadır. İstanbul Melamin Kapı Modelleri olarak sizlere çok fazla seçeneği bir arada sunmaktayız. Siz sadece mekânınıza en uygun olacak olan melamin kapıyı seçmeniz yeterli olacaktır.

Bu gönderiyi paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


0
    0
    Sepetim
    Sepetiniz BoşMağazaya Dön