Oda Kapısı Toptan

Oda Kapısı Toptan

Oda Kapısı Toptan

Oda Kapısı Toptan üretiminde firmamız başarılı çalışmalarıyla oda kapı üretimlerini gerçekleştirmektedir. Evlerde odaların dekorasyonunda en önemli detaylar arasında ilk göze çarpan kapılar olmaktadır. Kapı seçiminde mutlaka mekana uygun olacak ve uzun ömürlü bir kullanım sağlayacak kapı türü ve modeli seçilmelidir. Oda kapıları camlı veya camsız tercih edilebilmektedir. Salon ve mutfak oda kapıları camlı yaptırabilir ve evinize çok geniş bir ferahlık katabilirsiniz. Diğer odaların kapılarını yatak odası, çalışma odası, banyo ve çocuk odası seçeneklerinde camsız modelleri daha çok tercih edilebilmektedir.

Melamin Prestij Beyaz Oda Kapısı
Melamin Prestij Beyaz Oda Kapısı

Ala kapı olarak sektörde uzun yıllar boyunca toptan kapı üretimlerini yapmış olmaktayız. Türkiye’nin dört bir tarafından toptan kapı siparişleri almakta ve gün geçtikçe çoğalan bayiliklerimizle ürünlerimizi her şehire ulaştırmayı hedeflemekteyiz. Oda Kapısı Toptan için firmamız müşteri hizmetlerimizle irtibata geçerek oda kapı modelleri hakkında detaylı bilgi alabilir ve size en uygun oda kapısını seçebilirsiniz. Geniş oda kapıları kataloğumuz ile her stil ve tercihi yansıtan modellerimizde size en uygun olanını seçebilirsiniz.

Oda Kapısı Toptan

Oda Kapısı Toptan üretimlerimizde gelen siparişler dikkate alınarak belirlenen teslim süresi içerisinde üretimlerimizi gerçekleştirmekteyiz. Üretimini yapmış olduğumuz oda kapılarında pek çok farklı modelleri sizlere sunmaktayız. Başlıca üretmiş olduğumuz oda kapılarında; lake kapılar, melamin kapılar, pvc kaplamalı kapı, kaplamalı kapı, panel kapı, sürgülü kapı sistemleri gibi pek çok kapı modelini üretmekteyiz.

Ala kapı kuruluş yıllarından süre gelen titiz çalışmalarıyla, birinci sınıf kalitede üretimden taviz vermeden en iyi kalitede kapı üretimlerini gerçekleştirmeye devam etmektedir. Sizlere en iyi kapı modeli ve kalitede ürünü sunmakta ve çalışmalarımızda büyük bir titizlik ile sürdürmekteyiz. Ala kapı pek çok projede aktif olarak devam ettirmekte ve birçok yapı ve kurumun inşaat çalışmasında tüm kapı üretimlerini toptan olarak gerçekleştirmekteyiz.

Kapı tercihinde en çok talep gören kapı modelleri arasında melamin kapılar yer almaktadır. Melamin kapılar şık yapıları itibariyle mimarların ve dekorasyoncuların en çok tercih ettiği kapılardır. Melamin kapılarda farklı öbek desenleriyle ve renk seçenekleriyle dekorasyonda istenilen algıyı vermektedir. Melamin kapılar aynı zaman çizilmeye ve darbelere karşı dayanıklı yapısı ve uzun ömürlü kalitesi ile tüketicilerin en çok tercih ettikleri arasında yer alırlar. Oda Kapısı Toptan hizmetlerinde en çok talep aldığımız kapı siparişleri melamin kapılar olmaktadır.

Farklı kapı türleri arasında bir diğer tercih edilen kapılardan biri de lake kapılardır. Lake kapılar ise el işçiliği ve makinelerin kusursuz uyumu ile üretilen zarif kapı modelleri arasındadır. Tüketicilerin lake kapıları tercih etmesinde, iç iklim koşullarına uygun olmasının yanında leke tutmaz özelliğe sahip olması ve kolay temizlenebilir olmasıyla tercih edilmektedir. Ayı zamanda lake kapılar istenilen renkte özel üretim yapılarak kullanılabilir.

Oda Kapısı Toptan

Oda Kapısı Toptan Fiyatları için firmamız en iyi üretimi yaparak sizleri birinci sınıf kalite kapılara ulaştırmaktayız. Gelen siparişleri en hızlı şekilde üretmekte ve belirlenen tarih içerisinde teslimini gerçekleştirmekteyiz. Toptan kapı üretiminde özel ölçü ve ebatlar aynı zamanda camlı veya camsız kapı üretimleri tüketicinin tercihine göre üretilmektedir.

Kapı kataloğumuzdan sizlerin tercihine en uygun olan kapı modellerini seçerek sipariş oluşturabilirsiniz. Son zamanlarda lake ve melamin kapılar çok fazla talep gelmekte ve siparişleri randevulu olmak üzere belirlenen sürelerde teslimat yapmaktayız. Müşterilerimize en iyi hizmeti sunmakta ve çalışmalarımızı tüm ekip olarak kusursuz ve eksiksiz bir şekilde tamamlamaya özen göstermekteyiz.

Melamin Karizma Loras2 Oda Kapısı
Melamin Karizma Loras2 Oda Kapısı

Ala kapı olarak sizlere dilediğiniz renk seçeneği ve özel boyutlarla kapı üretimlerini gerçekleştirmekteyiz. Fabrikamızı ziyaret ederek kapıları yerinde görme fırsatına sahipsiniz. Her bir üretim aşamasında ekibimiz olarak titiz ve planlı bir şekilde çalışmakta ve kaliteli ürünlerimiz ile sizlere en iyisini sunmaktayız. Ala kapı ile hemen iletişime geçerek istemiş olduğunuz kapı modeli ve ebatlarını, özelliklerini ve renk türünü bize ileterek belirlenen sürede kapılarınızı teslim alabilirsiniz.

Kapı ürünlerinde farklı öbek ve fuga desenlerle sizlerin tercihine en iyi hitap edebilecek modellerin üretimini gerçekleştirmekteyiz. Bir kapı modelinden çok daha fazlasını sizlere sunuyoruz. Birinci sınıf işçilik, kaliteli malzeme, çözüm odaklı bir ekip, planlı ve zamanında teslimat ile müşterilerimize eksiksiz ve hızlı bir şekilde hizmetlerimizi sunmaktayız.

 

 

 

Bu gönderiyi paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


0
    0
    Sepetim
    Sepetiniz BoşMağazaya Dön